Miraj Resort, oddych a relax na Slovensku

Bazén s morskou vodou, palmy a pravý morský piesok. Jednoducho exotický zážitok, na aký sa nezabúda. Čo je však podstatné, za týmto balzamom pre telo a dušu vôbec nemusíte cestovať ďaleko.

Hotelový resort Miraj je navrhnutý tak, aby človek zabudol, že je na Slovensku a cítil sa ako pri mori na exotickej dovolenke. Otvorili ho začiatkom augusta.

VIDEO:

 

Resort je doslova malým kúskom raja na juhu Slovenska – v severovýchodnej časti Lučenca – v mestskej časti Opatová. Momentálne je to jediný resort na Slovensku, ktorý môže poskytnúť klientom atmosféru, takmer identickú s exotickými krajinami.

Cena za izbu sa pohybuje od 49€ za dvojlôžkovú izbu standart až po 199€ za 4 – lôžkový luxusný apartmán za noc.

V hoteli sa nachádza 55 izieb, reštaurácia, kongresová miestnosť, Lobby bar a kvalitne vybavené wellness centrum s vírivkou, parnou a fínskou saunou.

To, čo váš však bude zrejme zaujímať najviac, je bazén s morskou vodou, palmová záhrada, či tenisový kurt. Tak neváhajte a dajte voľný priestor svojim exotickým túžbam. Tie máte doslova na dosah ruky.

V areáli morského kúpaliska sa nachádza bazén so slanou morskou vodou, pláž  s morským pieskom, palmy a bar s terasou. V bazéne môžete využiť množstvo masážnych trysiek, a vodopádov. Súčasťou bazéna je oddelený menší bazén v ktorom je hĺbka vody 50 cm.

miraj2-1-1024x768

miraj2-2-1024x768

Teplota vody 27 stupňov…

Celodenný vstup pre dospelú osobu je 8 €,  mládež od 10 r. do 18 r. celodenný vstup 4 €, deti do 10 rokov majú vstup zdarma. Od 17:00h do 20:00h  vstup pre dospelú osobu je 4 €,  mládež od 10 r. do 18 r. vstup 2 €, deti do 10 rokov majú vstup zdarma. V cene je zahrnuté: lehátko, slnečník, neobmedzený vstup do morského bazéna, parkovanie, šatne, sprchy.

Od septembra i vnútorný Wellness…

miraj-resort-lucenec-slovakia-wellness-spa-1

miraj-resort-lucenec-slovakia-wellness-spa-2

Vrelo všetkým odporúčam.Redakcia…

Redakcia:

Tatiana

tatiana

Ahoj! Ak sa práve nachádzaš na tomto portáli, určite patríš medzi ľudí, ktorí sú IN! Spolu s ostatnými redaktormi ti každodenne prinášam zaujímavé videá, blogy, články a zaujímavosti ktoré ťa, verím, pobavia.Ak áno daj nám svoj LIKE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain